SCR Otomasyon & Mühendislik

Enerjinin olduğu her yerde biz varız, sektördeki doğru adresiniz.

İLETİŞİM

İşletmemize ait iletişim bilgilerine göz atmak veya çağrı formu oluşturmak için bu panelden devam edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Firmamızın sunduğu tüm hizmetlere göz atmak ve detaylı bilgi edinmek için bu panelden devam edebilirsiniz.

SCR Otomasyon & Mühendislik

İşletmemiz Hakkında...

Firmamız Elektrik , Otomasyon , Scada, Makine ve Anahtar Teslim Taahhüt işleri yapmak İçin 2016 Yılında Mersinde Kurulmuştur.

Firmamız Özellikle Mühendislik Hizmeti Gerektiren Enerji Dağıtımı, Proses ve Kontrol Panoları, Kompanzasyon Panoları, Pompa Ve Fan Panoları, Hız Kontrollü (inverter) Panoları, Asansör Panoları ile Her Türlü Elektrik Otomasyon Panolarını Tasarlayarak Müşterinin İhtiyacı Doğrultusunda Devreye Alır.

Günümüzde Enerjinin Kalitesi Çok Daha Önem Kazanmıştır. Bu Noktada Firmamız Müşterilerine Kaliteli Enerji Sunabilmek için Doğru Tasarımları Yaparak ; Makine ve Elektronik Kartların Hem Sağlıklı Çalışmasını Hemde Ömürlerinin Uzamasını Sağlamaktadır.

SCR Otomasyon @ 2022.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde mühendislik etikleri dahilinde, akademik kavramlara sadık kalarak, güvenilir ve günden güne kalitesine değerler katarak mühendislik hizmeti sunan, ekonomik ve güvenilir tasarımları ile gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda söz sahibi olan, müşterinin beklentilerini iyi anlayarak talebe yönelik sonuç odaklı mühendislik çözümleri sunan, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş, mühendislik normlarına yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve yüksek değerlere sahip lider bir mühendislik ve firması olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde, güvenilir ve aynı zamanda ekonomik olan en uygun mühendislik çözümleri sunan, talep edilen zaman diliminde kalitesinden, teoriden ve mühendisliğin etik değerlerinden hiçbir şekilde ödün vermeden hizmet veren, kalitesini her geçen gün arttırmak ve modern tasarım felsefesini ve sektörel teknoloji gelişmelerini yakından takip edebilmek için AR-GE çalışmaları yürüten, dinamik, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi ve yaratıcı bir mühendislik ve müşavirlik firması olmaktır.